Tule Koostööõppe juhendajaks!

Mõte sellest, et aitad noortel õppida eluks üliolulisi oskuseid ja hoiakuid, paneb Sul silma särama? Oled enesearengu teemadest sissevõetud? Soovid ka enda juhtimis- ja koostööoskust arendada? Kui Su sisemine hääleke kõlas reipalt “jah, jah, jah!”, siis kandideeri Koostööõppe Juhendajaks!

Koostööõppe Juhendaja koormus on väike – Juhendajaks saab olla põhitöö kõrvalt. Ühele Juhendajale usaldame ühe keskkooliastme klassi või kutseõppe kursuse, kellele Juhendaja viib läbi ühe topelt-koolitunni (90 min) igal nädalal terve õppeaasta vältel.

Koostööõppe Juhendajana:

  • saad anda oma panuse sellesse, et maailm veidi paremaks kohaks muutuks;
  • õpid mitteformaalse õppemeetodiga tunde läbi viima;
  • õpid nii iseenda kui ka koostöö kohta protsessi käigus kindlasti nii mõndagi;
  • oled osa Koostööõppe Juhendajate kogukonnast;
  • toetavad Sind murede ja rõõmude korral kogenud Juhendajad.

Koostööõppe Juhendajatele toimub 2021. a augustikuus koolitus, kus Juhendajad õpivad mitteformaalse õppemeetodiga tunde läbi viima. Koolitusel loome tingimused tugeva ja toetava kogukonna tekkimiseks – üksi nurgas nikerdamine on ju veidi kurb, üheskoos maailmas olulist muutust läbi viia on palju rõõmsam!

Kui see pakkumine Sind kõnetab, siis palun saada meile oma CV ja lühikesed vastused järgmistele küsimustele:

  1. Mis Sind motiveerib Koostööõppe tunde noortele läbi viima?
  2. Miks on Sul head eeldused olla hea Juhendaja?

Võtame kõigi Juhendajaks kandideerijatega ühendust ning korraldame vestluse. Saada palun sooviavaldus aadressile maria@metamorfoos.ee ja küsimuste korral helista: 51 99 49 71.